fbpx
skip to Main Content

Uued tootjad Security Software tooteportfellis

Uued tootjad Security Software tooteportfellis

Pilveteenused, üha kiiremini kasvav hulk IoT (Internet of things) seadmeid ja OT (operational technology) seadmeid tekitavad võrreldes traditsiooniliste seadmetega uusi ja teist tüüpi küberohtusid, alates andmeleketest isikliku seadmega pilveteenuse kasutamisel kuni organisatsiooni sisevõrku ühendatud akvaariumini, mille kaudu on võimalik firma võrku häkkida. Nendele ohtudele vältimiseks on meil suur rõõm tutvustada uusi tootjaid tooteportfellis.

 

Forcepoint

Oled Sa seda endale teadvustanud või mitte – Sinu ettevõtte andmed on otsapidi pilveteenuses. Igapäevaselt hiilivad töötajad IT-reeglitest mööda, selleks et erinevaid pilvelahendusi kasutada. Töö efektiivsuse või kasutajamugavuse nimel seatakse ettevõtte andmed ohtu. Isegi kui mõni pilverakendus on ettevõttes lubatud, siis kasutajad kipuvad seda võimalust kasutama ka oma isiklike seadmetega – jällegi seades ohtu tööandja andmed. Aga kas Sa tegelikult tead, milliseid pilverakendusi kasutatakse ja kuidas neid kasutatakse? Kustkaudu andmed lekivad ja kuhu need on juba välja jagatud/saadetud?

Forcepointi lahendused aitavad:

  • paremini jälgida pilveteenuste kasutamist, kasutajate käitumist ja andmete liikumist;
  • mõista, miks olemasolevad infoturbelahendused vajavad täiendust;
  • kaitsta kasutajaid ja ettevõtte andmeid, ilma seadmata ohtu tööefektiivsust.

Vaata Forcepointi toodete kohta infot: https://www.forcepoint.com/

 

Forescout

Eelduslikult kasvab järgmise 4 aasta jooksul on üle kolme korra lõppseadmete hulk, mida tuleb hallata ja jälgida. Kasv tuleneb enamasti IoT (Internet of things) ja OT (operationaltTechnology) seadmete arvelt – seda nii era- kui avalikus pilvekeskkonas. Forsecouti tooted aitavad neid seadmeid organisatsioonis jälgida ja orkestreerida  (sh automatiseerimine), et saaksite end paremini kaitsta operatsiooniliste ja küberohtude eest.

Vaata Forescout-i toodete kohta infot: https://www.forescout.com/

 

Lookout

Mobiilsed seadmed on kasutusel enam-vähem igaühel, aina enamatel ka töötegemiseks ja tundliku informatsiooni töötlemiseks. Kuid kas need seadmed on ka kaitstud? Kuidas kaitsta oma ettevõtte infovarasid, kui inimesed reisivad, suur osa tööd tehakse lennujaama Wi-Fi võrgus? Või kui phishing-tüüpi ründed disainitakse spetsiaalselt mobiilsetele seadmetele, kasutades ära app’ide kujundusest ja toimimisest tulenevaid nõrkusi? See on koht, kus Lookouti tooted pakuvad lahendusi ja aitavad mobiilsete seadmetega seotud riske maandada.

Vaata Lookouti toodete ja teenuste kohta infot: https://www.lookout.com/

Kinnita oma
IT-turvavöö!

Kui tahad homsele päevale kindlama tundega vastu minna, registreeru esmasele tasuta infoturbekonsultatsioonile.  Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt.

VÕTAN ÜHENDUST

VIIMASED POSTITUSED