fbpx
skip to Main Content

Koolitused

Inimene on võtmetegur infoturvalisuse suurendamisel ja ohtudega toimetulekul. Võite olla ettevõtte juht, raamatupidaja, audiitor või ka IT-spetsialist – infoturbe kohustus on teil ikkagi.

KOOLITUSED

Inimene on võtmetegur infoturvalisuse suurendamisel ja ohtudega toimetulekul. Võite olla ettevõtte juht, raamatupidaja, audiitor või ka IT-spetsialist – infoturbe kohustus on teil ikkagi. Selleks võib olla üldine turvaline käitumine ja eeskuju näitamine, võimekus kontrollida infoturbe rakendamist asutuses või ka tulemüüri häälestamine selliselt, et vajalikud turvaaugud lapitud saaks jne. Nii nagu on isiklik hügieen osaks igapäevastest toimingutest ja loomulik elu osa, siis sama loomulikuks peab saama ka küberhügieen. Selleni jõudmine on protsess ja strateegiline planeerimine – see on oma ettevõtte ja selle varade kaitsmine.

Meie leiame, et laiapõhjaline koolitamine on üks infoturvalisuse suurendamise alustalasid. Koolitus on alati teemakeskne ja teadmiste täiendamisele orienteeritud, aga koolitus võib lisaks olla kliendispetsiifiline ja erivajadusi arvestav ning loomulikult ka praktiline.

TEENUSED

Teadlikkuse suurendamine

Teadlikkuse suurendamine tähendab infoturbe funktsiooni/eesmärgi, küberhügieeni võtete või nende kombinatsiooni tutvustamist organisatsioonile. Vastame küsimusele, mis on oluline, miks ja kuidas asju teha võiks. Eesmärk on kliendile pakkuda mõõdetavat tulemust, näidates kuidas on organisatsiooni infoturbeteadlikkus paranenud ja kas koolitusest on olnud reaalset kasu.

Tehnoloogiline pädevus ja praktilised (hands-on) kursused

Tehnoloogiline pädevus ja praktilised (hands-on) kursused – nii nagu nimigi ütleb, on tegemist valdkonnaspetsiifilise oskuste täiendamisega praktilistel koolitustel. Me teeme neid koolitusi ise või koos meie heade partneritega. Eesmärk on anda edasi parimat võimalikku oskusteavet meie oma spetsialistidelt või parimatelt võimalikelt koolitajatelt mujalt maailmast.

>> Vaata meie koolitusi

Kinnita oma
IT-turvavöö!

Kui tahad homsele päevale kindlama tundega vastu minna, registreeru esmasele tasuta infoturbekonsultatsioonile.  Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt.

VÕTAN ÜHENDUST