fbpx
skip to Main Content

Konsultatsioon

Info- ja küberturvalisuse valdkond on lai, see hõlmab kogu organisatsiooni – inimesi, protsesse, tehnoloogiaid. Igas teemas saab minna süvitsi, aga samas on vaja näha ka suuremat pilti. Mis on organisatsiooni ja tema varade kaitse vaates kõige olulisemad tegevused?

KONSULTATSIOON

Info- ja küberturvalisuse valdkond on lai, see hõlmab kogu organisatsiooni – inimesi, protsesse, tehnoloogiaid. Igas teemas saab minna süvitsi, aga samas on vaja näha ka suuremat pilti. Mis on organisatsiooni ja tema varade kaitse vaates kõige olulisemad tegevused? On selleks kasutajate koolitamine, välise teenusepartneri järelevalve, tulemüüri häälestamine või midagi muud?

KONSULTATSIOONIGA SEOTUD TEENUSED

Infoturbealane analüüs

Infoturbealane analüüs hõlmab riskianalüüsi, nõuete analüüsi, auditiks ettevalmistavat olukorra hindamist jms. Analüüsi käigus mõtestame lahti kliendi probleemi, töötame ja valime välja lahenduse.

Arhitekti või inseneri konsultatsioon

Arhitekti või inseneri konsultatsioon tähendab keerukama infoturbealase küsimuse lahendamist. See võib olla uue tehnoloogilise lahenduse planeerimine, kogu taristu oluline ümberkujundamine küberturvalisuse parimaid praktikaid arvestades või ka konkreetse valdkonna jaoks kombinatsiooni organisatoorsetest ja tehnoloogilistest turvameetmetest (näiteks identiteedi- ja pääsuõiguste haldus).

Infoturbe haldus

Infoturbe haldus tähendab infoturbe ülesannetega tegelemist kliendi eest kas osaliselt või täies ulatuses. Me oleme teadmusallikas, infoturbeteemade tutvustaja, koostöö ja mõistmise looja äri ning IT vahel ning organisatsiooni eesmärkide ja saavutamise riskide vahel. Me oleme ekspertteadmistega täiendus kliendi meeskonnale, et suurendada organisatsiooni infoturvet ja seda nii inimeste, protsesside kui ka tehnoloogia vaates.

Kinnita oma
IT-turvavöö!

Kui tahad homsele päevale kindlama tundega vastu minna, registreeru esmasele tasuta infoturbekonsultatsioonile.  Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt.

VÕTAN ÜHENDUST