skip to Main Content

Lookout hommikuseminar

28.08.2019

Lookout on ettevõte, kes tegeleb mobiilseadmete turvalisusega. Selle loojad paistsid silma 2005 aastal, kui suutsid Oscarite jagamisel demonstreerida ”BlueSniper” seadmega telefonidest andmete kättesaamist ligi 2 km kauguselt, üle sinihamba.

Ettevõte ongi sellest alates tegelenud mobiilseadmete turvalisusega ja pakub selleks erinevaid lahendusi. On selleks siis eraisik, väike-ettevõte või suur rahvusvaheline organisatsioon.

Hommikuseminaril tuleb juttu mobiilseadmete turvalisusest, ettevõtte andmete kaitsmisest ja õngitsuskampaaniatest mobilises keskkonnas. Hommikuseminari viib läbi Marielle Hagblad Lookoutist.

Ajakava

9.00 Registreerimine ja hommikukohvi

9.15 Kasutajad teevad tööd mobiilseadmetega ja andmed liiguvad koos nendega majast välja. Kas ettevõte andmed on ohus? – Lookout

Turvaperimeeter ei piirdu täna enam ettevõtte füüsilise territooriumiga ja kasutajad teevad andmetega tööd kõikjal ning kasutavad selleks pilveteenuseid. Rünnatavad seadmed asuvad seega majast väljas, kus tavapärased turvameetmed samaväärselt ei tööta. Tutvustame Lookout lähenemist kirjeldatud stsenaariumile, kus turvameetmed lõppseadmele võimaldavad riskidepõhist ja tingimuslikku ligipääsu ettevõtte andmetele.

10.15 Mobiilne õngitsemine – müüdid ja faktid, Lookout lahenduste demo – Lookout

Kuivõrd mobilised seadmed asuvad väljaspool tavapärast tulemüüri, neil puuduv turvatarkvara ja kasutatakse paljusid erinevaid sõnumivahetusplatvorme, siis on kolm korda suurem tõenäosus langeda õngitsuskampaania ohvriks. Mobiilseadmete üheks nähtavaks puuduseks võib lugeda kasvõi seda, et hiirega ei saa minna lingi kohale ja ei kuvata aadressi, kuhu kasutaja sellele vajutades tegelikult välja jõuab.

Koolitaja
Hommikuseminari viib läbi Marielle Hagblad Lookoutist.

Aeg
Koolitus toimub 28.augustil kell 9.00–11.00.

 

Registreeru koolitusele, kirjutades info(at)securitysoftware.ee või kasuta veebivormi.

 

Koolituse info

Toimumise aeg
28.08.2019
9.00–11.00
Hind
Tasuta
Päevade arv
1 päev
Toimumiskoht
Security Software koolitusklass, Pärnu mnt 139f, III korrus, Tallinn.