fbpx
skip to Main Content

Hands-on Hacking Essentials (HOHE)

02. - 03.03.2020

Clarified Security korraldatav 2-päevane koolitus Hands-on Hacking Essentials. Tegemist on praktilise koolitusega, kus antakse terviklik pilt tänapäeva küberkurjategijate võtetest – kui lihtne on tegelikult Sinu arvuti ja seeläbi kogu ettevõtte või asutuse arvutivõrk üle võtta.

Koolitajaks on Karl Kristjan Raik, koolitus toimub inglise keeles.
HOHE täpsem kirjeldus siin: HOHEv5_Hands-on_Hacking_training.pdf

Sihtrühm
IT- ja infoturbe spetsialistid, süsteemiadministraatorid, IT helpdesk töötajad jt

Teemad
Kahepäevase koolituse tulemusena tekib osalejatel põhjalik arusaam turvatestimise olemusest ning vajadusest, ründaja mõttemaailmast ning arsenalist ja seeläbi ka parem arusaam kaitse ja monitoorimise vajadusest. Osalejad saavad kahe päeva jooksul võimaluse omal käel otsida, kompileerida ja käivitada ründeks sobivaid exploit koode ning õppida käsitlema erinevaid ründe automatiseerimise vahendeid käsureast kuni visuaalse point-and-click häkkimiseni Armitage abil.

Nõuded osaleja sülearvutile: osaleja peab kaasa võtma oma sülearvuti, millel on võrgukaabli pesa ja vähemalt 1024×768 resolutsioon (mistahes OS, peaasi, et on olemas SSH and VNC klient). Windows kasutajad saavad kohapeal alla laadida Putty.exe ja vncviewer.exe portable app’id ja seega mingeid admin õigusi pole korporatiivkasutajatel vaja. Kogu koolitustegevus toimub ettevalmistatud koolitusserveris.

Järgmised koolitused

  • 11-12 MAY 2020  (in English, by Karl Raik)

Koolitus toimub kahel järjestikusel päeval kell 9.00–17.00, millest 2*10 min kulub kohvipausideks ning 30 min lõunaks. Lõuna ei sisaldu koolituse hinnas.

Hind
2 päeva 800 € + km.

Registreeru koolitusele, kirjutades info(at)securitysoftware.ee või kasuta veebivormi.

Koolituse info

Toimumise aeg
02. - 03.03.2020
9.00–17.00
Hind
800 € + km
Päevade arv
2 päeva
Toimumiskoht
Clarified Security koolitusklass, Lõõtsa 12 (8. korrus), Tallinn, Ülemiste City linnak.