fbpx
skip to Main Content

MEIE VISIOON

Security Software on Eestis ja lähiturgudel tuntud kui usaldusväärne, professionaalne ja pikaajalise kogemusega infoturbelahendustele orienteeritud ettevõte.

Tänu parimate turbelahenduste praktikale oleme klientide esimene valik infoturbelahenduste partnerina. Hindame kõrgelt tulemuslikku koostööd oma klientidega. Võtame vastutuse ja saavutame kokkulepitud parima tulemuse, et suurendada infoturbe teadlikkust ettevõtetes ja asutustes tervikuna.

MEIE LUGU

Security Software on pühendunud IT-turbelahenduste väljatöötamisele ja pakkumisele nii era- kui riigisektori ettevõtetele ja asutustele.

Alates ettevõtte asutamisest aastal 2010 on meie üheks prioriteediks suurendada ettevõtete ja asutuste infoturbeteadlikkust ning teadvustada seda kui olulist äririski tänapäeva infoühiskonnas.

Infoturve on kombinatsioon inimestest, tehnoloogiast ja protsessidest, mitte vaid viirusetõrje litsentsid ja tulemüürid. Et iga lüli selles ahelas oleks hallatud, pakume erinevaid infoturbealaseid teenuseid.

Korraldame pidevalt töötubasid ja seminare ning teeme küberhügieeni koolitusi nii ettevõtte töötajaskonnale, administraatoritele kui ka juhtidele.

Pakume infoturbeanalüüsi ja konsultatsiooni organisatsiooni infoturbe olukorra ja IT-riskide kaardistamise, hindamise ning nende maandamismeetmete ja planeerimise kohta.

Lisaks viime läbi tehnilisi hands-on tootekoolitusi nii eesti kui ka inglise keeles. Esindame Eestis paljude tootjate, nagu McAfee, Opswat, Proofpoint, Sophos jt, infoturbelahenduste valikut ja müüme neid lahendusi koos konsultatsiooniga, aidates erineva IT-komplekssuse ja turvanõuetega ettevõtteid alates võimaliku lahenduse kavandamisest kuni juurutuse ja integreerimiseni.

Meie meeskonda kuulub enam kui 10 hinnatud spetsialisti, kellest mitmetel on aastakümnete pikkune oskusteave lahenduste planeerimisega ja igapäevase haldamisega.

Pikaajaline kogemus on teinud meist usaldusväärse infoturbepartneri paljudele ettevõtetele nii Eestis kui ka lähiturgudel. Teeme üheskoos maailma turvalisemaks!

VALIK KLIENTE, KES ON MEILT ABI SAANUD

Infoturbekonverents
Security Summit

Oleme korraldanud juba kümme aastat infoturbekonverentsi Security Summit. Viimastel aastatel on üritus kasvanud Baltikumi ja Põhja-Euroopa suurimaks infoturbekonverentsiks, mille fookuses on era- ja avaliku sektori kogemuste vahetamine ning maailma uusimate tehnoloogiate tutvustamine. 2019 aasta sündmuse võtmeteemaks oli küberturvalisusalane vähene teadlikkus ja võimaluste otsimine selle parendamiseks.

4. aprillil Tallinnas toimunud konverentsil  osales enam kui 20 valdkonna tippeksperti üle maailma ja üle 300 osaleja. Esinejate seas oli üks Euroopa tuntuimaid inimeste häkkimise eksperte Jenny Radcliffe, Pipedrive’i infoturbejuht Jesse Wojtkowiak, Danske küberkaitsekeskuse juht Nikolai Belstein, McCaini instituudi uue põlvkonna juht Liisa Past jpt. Konverentsi modereeris Eesti juurtega tehnoloogiaväljaande WIRED kaasautor Eric Niiler (USA). Konverentsi partneriks on Riigi Infosüsteemi Amet (RIA).

VAATA EDASI

KOOSTÖÖPARTNERID